مهمترین دلیل داشتن سایت برای کسب و کارتان

تا به حال به این فکر افتاده‌اید که چطور می‌شود به یک مسافرت بدون دغدغه برویم یا مشغول خواب و استراحت خودمان شویم و مهم‌تر از همه این‌ها، بدون نیاز به کارمند خاص یا شاگرد گذاشتن در مغازه و اجاره و دردسرهای مربوط به این سری کارها، فروش‌تان به همان کیفیت سابق و شاید هم بهتر از قبل ادامه داشته باشد!

به جرأت می‌توان گفت که پاسخ این سؤال در هیچ بستر دیگری جز وبسایت یافت نمی‌شود! به تعبیر دیگر، از این شاخصه است که می‌توان سایر موارد راه‌اندازی  سایت فروشگاهی را بر دیگر دلایل برتری داد!

خوشبختانه این کار تنها با انجام یک ترفند سیستمی قابل اجرا است، حتما پاسخ را حدس زده‌اید، بله! داشتن کسب و کار سیستمی می‌تواند یک زندگی رویایی را برایمان رقم بزند. و جالب است بدانید تنها راهکار این نوع از سیستم سازی با داشتن یک وبسایت محقق می‌شود!

شبکه‌های اجتماعی با وجود گسترش و آسان بودنشان شاید بتوانند نقش یک فروشگاه را برایتان بازی کنند ولی در نهایت این خودتان یا شخص تعیین کننده دیگری است که باید با مشتری ارتباط بگیرد و هیچ موقع شبکه‌های اجتماعی  نمی‌توانند کسب و کارتان را کاملا سیستمی کنند.

اینجا به یک گزینه می‌رسیم و آن داشتن یک وب‌سایت خوب است که هم نقش فروشگاه را برایمان بازی کند و هم نقش فروشنده و صندوق‌دار و حساب‌دار و سایر موارد مشابه.

جالب است بدانید از این خصوصیت مهم که اجرای سیستماتیک کارها است، می‌شود به بسیاری از خصوصیات دیگر دست یافت مثل افزایش اعتبار کسب و کار، رسیدن به فروش بیشتر، هزینه‌های کمتر، سود بالاتر، صرفه‌جویی در وقت و حتی رفتن در فکر گسترش کسب و کار یا حتی راه اندازی یک بیزینس جدید.

اگر از مزیات داشتن سایت باز هم برایتان بگویم فعلا تمام نمی‌شود ولی همان‌طور که دانستید مهم‌ترین مزیت داشتن یک سایت فروشگاهی، سیستمی شدن زندگی‌تان است.

تا چند سال دیگر مغازه‌ها تبدیل به انبار خواهند شد و فروشگاه‌ها در فضای اینترنت وجود خواهند داشت پس چه خوب است که از الان به فکر سیستماتیک کردن فروشمان باشیم. اگر هنوز شک دارید می‌توانید اینجا درخواست دهید تا برای کسب و کارتان یک نمونه فروشگاه اینترنتی رایگان طراحی کنیم و بعد از آن هر طور که دوست داشتید تصمیم بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *