وب‌سایت تا چه اندازه شما را از استخدام کارمند جدید بی‌نیاز می‌کند؟

اگر دغدغه‌ای برای حقوق دادن به کارمند جدید ندارید این مسأله مهمی نیست چون موارد دیگری هم در این بین مطرح می‌شود که بسیار فراتز از دادن یک حقوق ماهیانه است. در این مطلب می‌خواهیم بدانیم در مواردی که هم یک سایت می‌تواند آن‌ها را انجام دهد و هم یک کارمند، کدام می‌تواند نقش بهتری […]

برای فروش اینترنتی سایت بهتر است یا اینستاگرام؟

این سوالی است که خیلی در مورد آن ممکن است مردد باشید ولی شما می‌توانید با یک بررسی ساده تشخیص دهید کدام گزینه برای شما مناسب‌تر است. من در این نوشته کوتاه سعی کرده‌ام تا مراحل رسیدن به این پاسخ را برای شما فراهم کنم، چیزی که در نتیجه به آن خواهید رسید همان موردی […]

چطور در کسب و کار با همان درآمد قبلی وقت بیشتری برای سایر کارهای خود داشته باشیم؟

احتمالا شما در کسب و کار خود دچار کمبود وقت هستید یعنی برای رشد کسب‌وکار خود یا برای زندگی شخصی‌تان یا حتی راه‌اندازی یک بیزینس دیگر نیاز به زمان بیشتری دارید و اگر هم بخواهید وقتتان را صرف این موارد کنید نتیجه آن، احتمالا کمتر شدن درآمدتان خواهد شد و هر کس با این توجیه که «داریم پیش می‌ریم تا ببینیم چی می‌شه» یا «روال زندگی همینه» در حال زندگی کردن یا بهتر است بگوییم زنده بودن خود است!

مهمترین دلیل داشتن سایت برای کسب و کارتان

شبکه‌های اجتماعی با وجود گسترش و آسان بودنشان شاید بتوانند نقش یک فروشگاه را برایتان بازی کنند ولی در نهایت این خودتان یا شخص تعیین کننده دیگری است که باید با مشتری ارتباط بگیرد و هیچ موقع شبکه‌های اجتماعی نمی‌توانند کسب و کارتان را کاملا سیستمی کنند.

داشتن سایت به درد چه کسانی می‌خورد؟

من خیلی قاطعانه به شما می‌گویم اگر فروشنده‌اید و قصد ارائه کسب و کارتان در سایت را ندارید یا در جایگاه مدرس و محقق هستید و ترجیح می‌دهید مطالب آموزشی، علمی، فرهنگی، هنری و هر چیز قابل تصوری که هست را در جایی غیر از سایت منتشر کنید یا اصلا منتشر نکنید یا اصلا مطلبی ندارید که منتشرکنید باز هم وب‌سایت به درد شما می‌خورد!